TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI

Teslimat

Atabey alüminyum mobilya aksesuarları ürünleri, müşterilerimize sürat kargo ile gönderilmektedir. Siparişleriniz en geç 2 iş günü içinde (resmi tatiller ve hafta sonları hariç) kargoya verilmektedir. Kargo şirketi satın aldığınız ürünü siparişte belirttiğiniz adrese teslim eder. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. İki gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Atabey alüminyum mobilya aksesuarları olarak sizlere daha hızlı ve etkili hizmet verebilmemiz için teslimat sırasında ürünleri kontrol etmenizi ve herhangi bir hasar durumunda (ezilme, yırtılma, açılma, ıslanma, vb.) Kargo yetkilisine tutanak tutturarak hasarlı ürünlerin iadesini sağlamanızı rica ediyoruz. Tutanak tutulmaması durumunda, kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağımız için size ürün bedelini iade edemiyoruz. Bu sebeple, ürününüzü teslim alırken bu konuya hassasiyet göstermenizi önemle belirtmek isteriz.

İADE KOŞULLARI

Aldığınız ürünü iade etmek veya değiştirmek isterseniz, siparişinizi teslim aldıktan sonraki 7 gün içerisinde, ürünle alakalı iade ve/veya değiştirme talebinizi info@atabeyaluminyum.com.tr e-posta adresine bildirmeniz gerekmektedir.

İnternet sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde ürün değişimi, değişim talebinde bulunduğunuz ürünümüzü iade edebilir, sonrasında dilerseniz www.atabeyaluminyum.com.tr adresinden tekrar sipariş verebilirsiniz.

İade veya değişim onay e-postası size ulaştıktan sonra, info@atabeyaluminyum.com.tr adresine değişim/iade nedenini yazarak ve detaylı bilgileriniz ilettikten sonra, ürünü faturasıyla beraber “Esentepe Mah. Gamas Mobilyacılar Sitesi M blok No:42 Sultangazi / İstanbul” adresine ileterek sürat kargo ile gönderiniz. Bizim çalıştığımız kargo şirketi dışında iade ve değişim gönderiminizi yapmanız durumunda kargo ücreti size aittir.

Satın alınan ürün faturası bir kurum adına kesildiyse iade sırasında da ilgili kurumun fatura miktarı kadar iade faturası kesmesi gerekmektedir.

Ürün değişimi ve iadesi paket tarafımıza ulaştığı gün değerlendirmeye alınır. Ürün iadesinin onaylanması durumunda, iade tutarınız, ürün bize ulaştıktan sonraki 10 iş günü içerisinde ürünü satın alırken kullandığınız kredi kartına iade edilecektir. Ürün değişiminin onaylanmaması durumunda, ürün en geç 2 iş günü içerisinde adresine gönderilecektir.