Biz Kimiz?

Firmamız 1995 yılında alüminyum billet dökümhanesi kurarak sektöre girmiş, 2005 yılına kadar özel alaşımlı billetler dökerek sektöre hizmet vermiştir. 2005 yılında ise 1800 Ton ekstrüzyon profil tesisi kurarak, Türkiye’de üretiminde güçlük çekilen, özel alaşımlı sanayi profilleri üretmeye başlamıştır. Firmamız özellikle 2000-5000-6000-7000 serisi talaşlı imalata uygun, yüksek mukavemet gerektiren sanayi profilleri ve savunma sanayine yönelik profiller üretmektedir.

Vizyonumuz

Atabey Mobilya Aksesuarları çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak.

Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız ürün tedarik hizmetlerinin değerini sürekli arttırarak mobilya aksesuarı sektöründe sürekli gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır.

Ürünlerimiz döküm aşamasından profil haline gelinceye kadar üretimin her safhasında çeşitli testlere tabi tutularak, laboratuar ortamında kalite kontrolleri yapılan ürünlerimiz tamamen dünya standartlarına uygun alaşımlarla üretilmektedir.Firmamız satış sonrasında, müşterilerimize ürünle birlikte test ve analiz raporlarını da vererek gereken teknik desteği sağlamaktadır.Hedefimiz ürettiğimiz zor alaşımlı profillerle sektördeki yerimizi daha da güçlendirerek uzun vadede sektörün aranan ismi olmaktır.

Misyonumuz

Mobilya Aksesuarları sektöründe en iyi hizmeti, en ileri teknolojiyi, en fonksiyonel ürünleri hedef müşteri grubumuza sunmak.

Müşteri ve çalışan değerimizi en üst düzeyde tutarak konumuzdaki tüm çalışmalarımızı uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirmektir.